Strona Główna · łAGODNY SMOK May 21 2018 14:26:30
Reklama

Jabberwocky

Witamy
Witaj. Jestem SMOK. Skąd ten pseudonim? A co to kogo obchodzi?
Strona z filmami których odnośniki zamieszczam na www.lagodnysmok.pl

ŻADEN FILM NIE MUSI ZAWIERAĆ PRAWDY, WIĘC NIEZBĘDNE JEST NOTOWANIE NAZWISK, NAZW I FAKTÓW I SPRAWDZANIE WSZYSTKIEGO W DAWNYCH GAZETACH, KSIĄŻKACH ORAZ OCZYWIŚCIE I W NECIE.

Bank wszystkich banków
Prezydentem Francji jest agent Rotszylda.To rodzina bankierów, jedna z najstarszych na świecie.

Premierem Polski jest agent innego banku.
Szefem Europejskiego Banku Centralnego jest były wiceprezes banku Goldman Sachs.

Sekretarzem skarbu w USA jest inny wiceprezes Goldmana.Nic dziwnego- Goldman Sachs to bank który wywołał kryzys 1929 roku. Dziesięć lat później wybuchła druga część Pierwszej Wojny Światowej. Dwadzieścia lat pomiędzy tymi wojnami było przeznaczone na dozbrojenie się i badania nad bronią, oraz przegrupowanie sił.
Modlitwa
Codziennie większość ludności świata się modli. Duża część z nich, modli się do tego samego boga. Są to żydzi, chrześcijanie i muzułmanie.
Wyznawcy wszystkich trzech religii modląc się- tych pozostałych mają za kogoś gorszego.
Nic w tym dziwnego:
już Haszek, pisząc o przygodach dobrego wojaka Szwejka opisywał nabożeństwa odbywające się po dwóch stronach frontu, gdzie kapłani wierzący w tego samego Boga modlili się o śmierć żołnierzy strony przeciwnej.
Znalazłem niedawno ciekawą modlitwę. Warto posłuchać po kliknięciu:
"czytaj więcej".
Antysemita.
Niewielu żydów to Semici. Semici to Arabowie. Palestyńczycy to Semici. Siedzą zamknięci przez żydów w obozach koncentracyjnych. Żydzi to w większości przybysze z Europy. Palestyńczycy to Semici. Najprawdopodobniej są potomkami Hebrajczyków. Prawdziwych Żydów.
Termin ANTY SEMITYZM pisany razem zrobił ostatnio karierę, chociaż jest absolutnym kłamstwem. Goebbels by tego nie wymyślił, bo był na to zbyt małym łajdakiem, chociaż w swoich czasach był mistrzem propagandy.
Tak więc zamieszczam kolejną wypowiedź kogoś określanego przez syjonistów jako "ANTYSEMITA", bo to najlepszy sposób na jego zdyskredytowanie.
Władcy świata ciąg dalszy, czyli znowu Goldman Sachs.
Tekst został przeniesiony i jest widoczny po kliknięciu "czytaj więcej", PONIŻEJ
Największe zło świata, czyli władcy pieniędzy.
Większość ludzkości nie różni się od trzody chlewnej: ludzie nie mają świadomości tego co się dookoła nich dzieje, a interesuje ich jedynie to czy koryto do którego się dopchali jest wystarczająco pełne karmy.
Czasem warto zastanowić się dlaczego karmy jest mało i kto ją wrzuca do tego koryta, dlaczego jest taka niesmaczna i czy będziemy zawsze syci. Nie bez znaczenia jest też chyba kiedy nas przerobią na kiełbasy czy inne mięso armatnie.

Oto jeden z oświatowych filmów które wprawdzie obejrzane pojedynczo nie uczynią z was orłów intelektu, jednak gdy zawarte w nich wiadomości wyłuskacie i połączycie z innymi, może odrobinę wam rozjaśnią w głowach, z których już niebawem rzeźnicy uczynią karmę dla psów wojny.
O żydach albo dobrze, albo wcale.
Nie tylko ja uważam że prawda nas wyzwoli. Co więcej, uważam że prawda jest niezbędna, ale czy prawda może być jednostronna? Otóż może, tyle że wtedy jest to tzw.gównoprawda.
Dzisiejszy film jest tą drugą, od dziesięcioleci przemilczaną częścią tej samej prawdy.
Zmiana nazwisk po II Wojnie światowej, czyli kto jest kim.

Podobno to Beria powiedział kiedyś że w czasie Wojny zginęło 60 milionów ludzi. Powiedział też że zginęło 6 milionów żydów.Od tego czasu większość ludzi używa tych liczb.

Finansowa historia świata, czyli nowy dział na bocznym panelu.
Miło mi powiadomić Was, kimkolwiek jesteście, że na lewym bocznym panelu pojawiła się możliwość oglądania filmów jakie uważam za ciekawe. Należy najechać na napis FILM i kliknąć.
Kiedy, w innym czasie i miejscu już ten pierwszy film pokazywałem. Warto go upowszechniać.Nie jest to jedyny film na temat pieniędzy i tego kto je ma.
Zresztą, czy to ważne kto MA pieniądze? Moim zdaniem ważniejsze jest kto te pieniądze produkuje. Taka produkcja pieniędzy nazywana jest emisją pieniędzy.
Ilu żydów zginęło w czasie wojny?
Beria powiedział że zginęło 6 milionów żydów. Skąd wziął tę liczbę nie mam pojęcia. Wiadomo jednak że sami żydzi doliczyli się 4 milionów, co oficjalnie podaje Jad Waszem.
Warto przybliżyć może nieco jedną z możliwych przyczyn zaginięcia wielu nazwisk żydowskich po Wojnie. Trzeba pamiętać że gdy jakieś nazwisko zniknęło, zginął też jego właściciel.

Antysemityzm czyli syjonistyczne brednie.
Czy ktoś obejrzy ten film? Czy ktoś zrozumie wreszcie jak bardzo jesteśmy wpędzani w poczucie winy?
Na stronie www.lagodnysmok.pl umieściłem komentarz.
Finkelstein, czyli o uczciwym żydzie.
Ludzie jak ludzie: zmutowane, krwiożercze małpy.
7 miliardów na Ziemi, co ok.10 lat przybywa miliard LUDZI a CZŁOWIEKA tak rzadko można spotkać.
Nie dzielę ludzi na rasy, narodowości czy rudych. Każdy może być szują. Czasem można spotkać kogoś porządnego.
Nie znam Finkelsteina. To co mówi wygląda na uczciwe.
Wydaje się PORZĄDNYM CZŁOWIEKIEM. Nie obejrzycie tego. Boicie się prawdy. Jak żyć bez kłamstwa?
W rozwinięciu tego tekstu jest film o uczciwym żydzie.
Uczciwość w świecie rządzonym przez syjonistów to jak pokazanie obrzezanego członka przed batalionem SS.
Strona 1 z 2 1 2 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Kopiowanie tylko po uzyskaniu zgody administratora