Strona Główna · łAGODNY SMOK August 16 2018 09:42:23
Reklama

Jabberwocky

Witamy
Witaj. Jestem SMOK. Skąd ten pseudonim? A co to kogo obchodzi?
Strona z filmami których odnośniki zamieszczam na www.lagodnysmok.pl

ŻADEN FILM NIE MUSI ZAWIERAĆ PRAWDY, WIĘC NIEZBĘDNE JEST NOTOWANIE NAZWISK, NAZW I FAKTÓW I SPRAWDZANIE WSZYSTKIEGO W DAWNYCH GAZETACH, KSIĄŻKACH ORAZ OCZYWIŚCIE I W NECIE.

Żołnierz na dachu.
Od czasu gdy cały świat rządzony przez żydów czyli Israel USA i reszta zastraszonych łobuzów napadła na Polskę za próbę obrony przed szkalowaniem nas, temat żydów mnie zainteresował bardziej nawet niż wtedy gdy otwierano zbudowane w większości za nasze pieniądze Muzeum "POLIN".
Skoro tak na nas ujadają, warto przyjrzeć się temu co robią choćby w okupowanej Palestynie.Film otworzy sięjak zwykle, czyli po kliknięciu "CZYTAJ WIĘCEJ"- poniżej.
Żydowscy żołnierze Hitlera.
Trwa bezpardonowa walka przeciwko Polsce. Antypolska propaganda żydów przybrała niezwykłe rozmiary. Obecna nagonka na Polskę i Polaków przypomina czas nagonki na żydów w czasie gdy Adolf Hitler został wybrany do władzy.
Polakom zarzuca się mordowanie żydów. A czy żydzi nie mordowali żydów?

Kim byli żydzi? Wtedy byli Polakami wyznającymi judaizm. Czy dziś czują się Polakami? A może właśnie oni czują się Polakami, a pozostali to dla nich gorszy sort?
Poniżej ciekawy film na temat historii żydów w armii Adolfa Hitlera.
Naprawdę nie wiem o co chodzi...
O co chodzi?
Polska już nie istnieje
Braun wygląda na żyda. Żydem chyba nie jest. Jeśli nawet jest, to jakoś mi to nie przeszkadza. Za to ciekawie mówi.
Bank wszystkich banków
Prezydentem Francji jest agent Rotszylda.To rodzina bankierów, jedna z najstarszych na świecie.

Premierem Polski jest agent innego banku.
Szefem Europejskiego Banku Centralnego jest były wiceprezes banku Goldman Sachs.

Sekretarzem skarbu w USA jest inny wiceprezes Goldmana.Nic dziwnego- Goldman Sachs to bank który wywołał kryzys 1929 roku. Dziesięć lat później wybuchła druga część Pierwszej Wojny Światowej. Dwadzieścia lat pomiędzy tymi wojnami było przeznaczone na dozbrojenie się i badania nad bronią, oraz przegrupowanie sił.
Modlitwa
Codziennie większość ludności świata się modli. Duża część z nich, modli się do tego samego boga. Są to żydzi, chrześcijanie i muzułmanie.
Wyznawcy wszystkich trzech religii modląc się- tych pozostałych mają za kogoś gorszego.
Nic w tym dziwnego:
już Haszek, pisząc o przygodach dobrego wojaka Szwejka opisywał nabożeństwa odbywające się po dwóch stronach frontu, gdzie kapłani wierzący w tego samego Boga modlili się o śmierć żołnierzy strony przeciwnej.
Znalazłem niedawno ciekawą modlitwę. Warto posłuchać po kliknięciu:
"czytaj więcej".
Antysemita.
Niewielu żydów to Semici. Semici to Arabowie. Palestyńczycy to Semici. Siedzą zamknięci przez żydów w obozach koncentracyjnych. Żydzi to w większości przybysze z Europy. Palestyńczycy to Semici. Najprawdopodobniej są potomkami Hebrajczyków. Prawdziwych Żydów.
Termin ANTY SEMITYZM pisany razem zrobił ostatnio karierę, chociaż jest absolutnym kłamstwem. Goebbels by tego nie wymyślił, bo był na to zbyt małym łajdakiem, chociaż w swoich czasach był mistrzem propagandy.
Tak więc zamieszczam kolejną wypowiedź kogoś określanego przez syjonistów jako "ANTYSEMITA", bo to najlepszy sposób na jego zdyskredytowanie.
Władcy świata ciąg dalszy, czyli znowu Goldman Sachs.
Tekst został przeniesiony i jest widoczny po kliknięciu "czytaj więcej", PONIŻEJ
Największe zło świata, czyli władcy pieniędzy.
Większość ludzkości nie różni się od trzody chlewnej: ludzie nie mają świadomości tego co się dookoła nich dzieje, a interesuje ich jedynie to czy koryto do którego się dopchali jest wystarczająco pełne karmy.
Czasem warto zastanowić się dlaczego karmy jest mało i kto ją wrzuca do tego koryta, dlaczego jest taka niesmaczna i czy będziemy zawsze syci. Nie bez znaczenia jest też chyba kiedy nas przerobią na kiełbasy czy inne mięso armatnie.

Oto jeden z oświatowych filmów które wprawdzie obejrzane pojedynczo nie uczynią z was orłów intelektu, jednak gdy zawarte w nich wiadomości wyłuskacie i połączycie z innymi, może odrobinę wam rozjaśnią w głowach, z których już niebawem rzeźnicy uczynią karmę dla psów wojny.
O żydach albo dobrze, albo wcale.
Nie tylko ja uważam że prawda nas wyzwoli. Co więcej, uważam że prawda jest niezbędna, ale czy prawda może być jednostronna? Otóż może, tyle że wtedy jest to tzw.gównoprawda.
Dzisiejszy film jest tą drugą, od dziesięcioleci przemilczaną częścią tej samej prawdy.
Strona 1 z 2 1 2 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Kopiowanie tylko po uzyskaniu zgody administratora